Energetická diagnostika ARTTEST® - EDA

Úvod
Definice
Metoda
ARTTEST III
Využití
Legslativa
Prezentace
Reference
Kurzy
Nabídka
ObchodKurzy

Vážení přátelé,

dovoluji si Vám zaslat základní informace týkající se opětovného zahájení seminářů v našem zařízení v Novém Zahradním Městě,
ul. Kamelova, v Praze 10 (za INTERSPAREM v Hostivaři).

Jako první byl pro Vás připraven ve spolupráci s firmou BIODROGA jednodenní speciální masážní kurz:

AYUS LOMI BIODROGA
s kondičním měřením pomocí nové originální diagnostické metody
Energetická diagnostika ARTTEST - EDA®

Kurz je zaměřen:
 1. Na teoretické a praktické osvojení základních teoretických i praktických dovedností při individuálním přístupu ke klientovi se speciálním ošetření AYUS LOMI, s důrazem na relaxační indické a havajské rytmy, s využitím vůně esencí a éterických olejů s dokonalými masážními tahy a bylinnými zábaly, které pro Vaše klienty připraví nezapomenutelný prožitek a relaxaci,
 2. Na výběr nejúčinnějších olejů BIODROGA a jejich aplikace s ohledem na cílené energetické a fyziologické potřeby klienta diagnostikované prostřednictvím nové diagnostické metody Energetická diagnostika ARTTEST - EDA, včetně monitorování energetické odezvy organizmu na aplikovanou relaxační a uvolňující indicko-havajskou masáž systému AYUS LOMI BIODROGA.
Lektorky:

 • Simona Grossmanová - teorie a praxe masáže AYUS LOMI BIODROGA
 • Jiřina Průchová - praktická ukázka nové originální diagnostické metody - Energetická diagnostika ARTTEST

  Místo konání a doprava:

  Intercentrum Psychosomatické artterapie, areál Nové Zahradní Město, ul. Kamelova, Praha 10, vchod A, 1. patro. Doprava: Metro trasa A, výstup stanice Skalka a dále bus č. 177, 154, směr Hostivař, výstup 3. zastávka "Sídliště Zahradní Město". Asi po 100 m chůze po směru jízdy autobusu ul. Švehlovou zahnete doprava do ul. Práčská k areálu dvou věží (nákupní centrum INTERSPAR budete mít po levé straně), v zadním bloku pravé věže jste na místě (2. vchod, A, 1. patro). Adresa je vypsána podrobně z toho důvodu, že se jedná o novou ulici, která není ještě uvedena na mapách města Prahy.

  Program:

  Příchod
  Zahájení výuky
  Polední přestávka
  Pokračování ve výuce
  Ukončení programu
  8:30 - 9:00
  9:00 - 12:30
  12:30 - 13:30
  13:30 - 16:30
  17:00

  Cena:

  3.600,- Kč (absolventi Psychosomatické artterapie - sleva 600,- Kč). V ceně je manuál, katalog pro zákazníka, certifikát a malé občerstvení.
  Storno poplatek ve výši 40 % je účtován při zrušení závazné rezervace 7 dní před zahájením kurzu, 60 % poplatek je účtován při zrušení závazné rezervace 2 dny před zahájením kurzu.

  V případě, že Váš zájem přetrvává i nadále, vyplňte, prosím, přiložený rezervační lístek a obratem jej zašlete na výše uvedenou adresu zpět.


  Na setkání s Vámi se těší Jiřina Průchová

  Rezervace zde

 • Designed by Milan Průcha, e-mail: info@milanprucha.cz